AMAN KİMSE BENZEMESİN SİZE!

AMAN KİMSE BENZEMESİN SİZE!
Paylaş

Aylardır dört gözle beklediğimiz Bülent Ersoy ve Mustafa Keser’in sunduğu ”Benzemez Kimse Bize ” programı ne yazık ki daha ilk günden çuvalladı. Gerek Bülent hanımın bitap tavırları, zorâki konuşmaları Ve laubali hareketleri Mustafa Keser’i bir çıkmazın içine sürükledi. Adamcağız misafir sanatçı olarak programın ilk bölümüne konuk olan Yıldız Tilbe’yi mi idare etsin yoksa Bülent hanımı mı bilemediği için sanırım bunca yıllık sanat ve televizyon programcılığı hayatının en zor gününü yaşadı.. Yüzü âdeta ben nereye düştüm der gibiydi.. Her olumsuzluğa rağmen yine de üstünden başarıyla geldi diyebilirim… Canlı yayın olması işi iyice yokuşa sürdü. Meselâ sanatçıların mikrofonları açık olmasına rağmen stüdyoda kendilerine dönük olan, teknik olarak monitör dediğimiz kendi seslerini duymalarına yarayan kabinlerin kapalı olması sebebiyle konuşmalarının bize ulaşmadığını zannedip aralarında konuşmaları dikkat çekti. Özellikle Bülent hanımın ”Daha ilk günden kovulduk ” demesi gibi ?

Tv dünyasını iyi bilen ve analizleri hep doğru çıkan biri olarak program yapımcısı Sayın Polat Yağcı beye tavsiyemdir..

Polat bey programınızın izlenebilirliğinin daimi ve reytinglerinin zirvede olmasını istiyorsanız..
Öncelikle saz ekibini gözden geçiriniz.. Sonrasında daha fazla şarkıya yer veriniz.. İpleri de biliyorum çok zor ama lütfen Mustafa Keser‘e veriniz..
Ha bana kalsa programı sadece zaten ona sundururdum kezâ bu iş Bülent Ersoy ile olmaz yakında kavga çıkar programda patlar.
Dilerim yanılan ben olurum..

Sevgilerimle

TOLGA OTLAR

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın