34.1 C
İstanbul
Çarşamba, Ağustos 4, 2021

Buy now

spot_img
Ana SayfaMagazinAleyna Kalaycıoğlu-İsmail Balaban... AŞK PATLADI!

Aleyna Kalaycıoğlu-İsmail Balaban… AŞK PATLADI!

Survivor ekranlara veda etti. Ancak yarışmacıları hala konuşulmaya devam ediyor. Yarışmadan sonra bir araya gelen Aleyna Kalaycıoğlu ile Survivor şampiyonu İsmail Balaban’ın aşkı belgelendi.

Survivor 2021 geçtiğimiz hafta final yaptı. Finale kalan Poyraz ve İsmail ikilisi oylamaya gitti ve kazanan İsmail Balaban oldu. Yarışma bitti bitmesine ancak hala konuşulmaya devam ediyor. Kırmızı takımın yarışmacıları Aleyna Kalaycıoğlu’nun ev sahipliinde bir kutlama yemeğinde bir araya geldi.

Aleyna’nın misafirleri ile doyasıya eğlendiği akşamda İsmail Balaban ile olan yakınlığı dikkatlerden kaçmadı. Survivor 2021 yarışma sırasında adı aşk dedikosuna karışan Aleyna ve Batuhan ikilisinden açıklama gelmemişti. Ancak gerçek kutlama yemeğinde ortaya çıktı.

Survivor şampiyonu İsmail Balaban ile Aleyna Kalaycıoğlu’nun aşk yaşamaya başladığı magazin gündemine bomba gibi düştü.

İSMAİL BALABAN ALEYNA KALAYCIOĞLU SEVGİLİ Mİ?

Aleyna Kalaycıoğlu dün akşam kırmızı takımı toplayıp doyasıya eğplendi. Davette Demet Akalın ve Okan Kurt da vardı. Davette dikkat çeken bir detay ise herkesi şaşırttı. Herkes Aleyna ile Batuhan’ın aşk yaşadığını sanarken Aleyna bombayı patlattı.

Aleyna Kalaycıoğlu dün akşamki davette İsmail Balaban ile sürekli yan yana geldi. İkili birbirine karşı oldukça sıcak görüntüler verdi. İkilinin hayranları bu duruma şaştı kaldı. Çünkü İsmail Balaban yarışmaya katıldığında nişanlıydı. Şimdi ne olacak merak konusu oldu. İsmail konuyla ilgili bir açıklama yapmalı diyenlerin sayısı artıyor. Kamuoyu açıklama bekliyor.

kaynak magazinkolik.com

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

Secured By miniOrange