8 MAYIS… BOĞA BURCUNDA YENİAY

8 MAYIS… BOĞA BURCUNDA YENİAY
Paylaş

08 Mayıs 2024 Çarşamba günü Boğa burcunun 18 derecesinde bir yeniay gerçekleşecek. 

Bu yeniaya Jüpiter/Uranüs ve Yeni Ay’ın yöneticisi Venüs eşlik edecek. Dolayısıyla sürpriz şanslar, fırsatlar ve değişimler kapınızı çalabilir. 

Boğa burcundaki  Venüs, Uranüs ve Jüpiter etkisi ile sürpriz şanslar, özellikle ilişkiler ve para gibi Venüs temalarında beklenmedik sürpriz bitişlere ve başlangıçlara gebe bir yeniay.

Kendinizi ifade etmekten, yeteneklerinizi sergilemekten korkmayın! 

Harekete geçtiğiniz alanlarda uzun vadeli ve kalıcı başarılar yakalayabilirsiniz.Mücadelenin kazananı siz ve hayalleriniz olabilir.

Yeniay Jüpiter Algol, Uranüs Capulus sabit yıldızlarıyla etkileşimde olacak. Zor karakterde olan bu yıldızlar gergin, sert ve krizli olayları işaret etmektedir. 

Dünya genelinde;

Toplu hayvan katliamları, depremler, terör olayları, patlamalar, yangınlar, şiddet eylemleri, katliamlar, zehirlenmeler, meteorolojik tuhaf hava olayları, gemi kazaları, boğulmalar, salgın hastalıklar ve fnansal konularda krizler gündem olabilir.

Ülkemiz açısından resmi kurumlar,Meclis,Yasalar,Siyasi Partiler,yeni adaylar,yerel yönetimler, belediyeler, hazine ve dış ticaret, ilişkiler ile ilgili gündemleri getirebilir.

Spor kulüpleri, sendikalar ve siyasette istifalar, görev değişiklikleri olabilir.

Hazine ve Maliye Bakanlığı gündeme gelebilir, vergiler, bankalarla ilgili yeni düzenlemeler yapılabilir.

Gıda, tarım, hayvancılık sektöründe ekonomik krizlerle karşılaşabiliriz. Büyükbaş hayvanlardan kaynaklı salgınlar, telef haberleri, tarım ürünlerinde  hastalıklardan kaynaklı verimsizlik stresli gelişmeler yaşatabilir.

Petrol ve değerli madenlerde fiyat artışları olabilir.

Bu süreçte savaş arenası sertleşebilir, gerginlikler artabilir.

Gıda, altın  döviz ve petrol fiyatlarında artışlar olabilir.

Toprak kaymaları ve kaya göçükleri  gibi doğa olayları Van, Hakkari, Şırnak, Bitlis, Muş, Kars, Ardahan, Bingöl’de sismik hareketlilikler gündeme gelebilir.

Sağlık olarak;

Boyun, boğaz bölgesi ile ilgili rahatsızlıklar, tiroid, bel ve böbrek rahatsızlıkları yaşanabilir.

Boğa, Başak, Oğlak, Yengeç ve Balık burçları şanslı etkiler altında olacaklar.

KARMA ASTROLOG

AYÇA AĞCA