40 YAŞINDAKİ ONKOLOJİST ÖNCE BEBEĞİNE SONRA KENDİNE KIYDI

40 YAŞINDAKİ ONKOLOJİST ÖNCE BEBEĞİNE SONRA KENDİNE KIYDI
Paylaş

New York’un ünlü Dr. Krystal Cascetta (40), 1 milyon dolar değerindeki Westchester evinde önce bebeğini vurdu, sonra yaşamına son verdi.
Dr. Krystal Cascetta, New York City’deki Mount Sinai Hastanesi’nde Hematoloji-Onkoloji uzmanıydı.
Mail online’ın haberine göre korkunç olay, Cumartesi günü saat 7’de, Westchester County’deki Somers kasabasında, bebeğin odasında gerçekleşti. ABC7’ye göre, polis olay yerinin “bir cinayet intiharıyla uyumlu olduğunu” doğruladı.
Bebeğin yaşı ve cinsiyeti henüz polis tarafından açıklanmadı, ancak çevrimiçi paylaşılan bir doğum tarihi, Cascetta’nın bu yılın Mart ayında doğum yapması gerektiğini gösteriyor.
DailyMail.com, Cumartesi günü 37 yaşındaki Tim Talty ile iletişime geçti. Üzgün bir ses tonuyla konuşan Talty, “Bize biraz zaman verebilir misiniz?” dedi. Çift, 2019’da Greenpoint, Brooklyn’de muhteşem bir törenle evlendi ve Cascetta, büyük günü için etkileyici bir beyaz balık etekli elbise giydi. Çiftin başka çocukları olup olmadığı belirsiz. 

kaynak https://www.dailymail.co.uk/news/article-12377095/NYC-cancer-doctor-Krystal-Cascetta-kills-baby-horrific-murder-suicide-1M-Westchester-home.html

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın