KOÇ:

Bazılarınız aşk ve dostluk duygularını karmaşık bir şekilde sergilediği için karşısındakinin duygularında karışıklığa neden olacaktır. Fakat kıskançlık duygularınızın da sizi saracağını düşünerek, bu tür zararlı takıntılardan  kendinizi korumaya çalışmalısınız. 27 Eylülde karşıt evinizde Merkür retrosu başlıyor. 16 Eylülde Mars da karşıt evinize geçiyor. Karşı cins üzerinde etkinizin fazla olduğu  bir döneme gireceksiniz. Kendinizden emin tavırlarınızla onları etkilemeye başlayacaksınız. Enerjinizi ve hırslarınızı arkadaşlarınızla birleştirirken; sert ilişkiler yerine, uyum içinde hareket etmelisiniz.. Bazılarınız n dostluklarını gözden geçirecekler. . Fikir alışverişinde bulunacağınız topluluk ve arkadaş grupları içinde olmayı arzulayacaksınız. Düşüncelerinizi odaklaştıracak ve uyumlu dostluklar arayacaksınız.  Boğa burcunda Uranüs geri giderken  yavaşlayan işlerinizde, yalnız kalma ihtiyacı içinde olacaksınız. Gücünüzü ve hırslı yönlerinizi törpülemek  ihtiyacı duyacak ve paylaşım konusunda gizliliği tercih edeceksiniz. İşte size her türlü duygusal doyum yaşamak için ayağınıza gelen fırsatlar. Seçim yaparken, bir hayli zorlanacaksınız. Yine bu dönem, uyumlu ve güzel bir yapılanmayı özleseniz de, her şeyin çok kolay gerçekleşmeyeceğini de bilmelisiniz.

BOĞA:

Aşk gezegeniniz Mars  enerjinizi yükseltirken, geri, giden Uranüs   yüzünden ilişkilerinizde sorun yaşayabilirsiniz.  Özellikle kendi sisteminizin üzerine çıkmak istemiyor ve titiz bir yaklaşımla ilişkilerinizi gözlemliyorsunuz. Bazılarınız ise karşılıksız duygular içinde olacaktır. Sevdiği kişiyi uzaktan düşünmek bir size yetecektir. Diplomatik tavırlarınızla çözemediğiniz hiçbir şey yok. Entelektüel yönlerinizi ortaya çıkaracak aktivitelerde, aynı meslekten kişilerle aranızda duygusal bir çekim oluşabilir. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşarken, yaşama daha hissi bakacaksınız. Sizi ilgilendiren konularda karizmatik çekim gücünüzü yoğun bir şekilde kullanabilirsiniz..27 Eylülde Merkür geri gitmeye başlıyor.  Dikkatli olun ve biraz daha sempatik olmaya çalışın. Bu ay bir konuda yapacağınız sübjektif değerlendirmelerinizle çevrenizi etkileyeceksiniz. Hareketli ve yerinde duramayan kişiliğiniz; işinizle ilgili baş eğmek zorunda kaldığınız konularda sizi gergin yapıyor. Bir çok işi bir arada yapmaya kalkışmamalı ve çevrenize de sorumluluk yüklemeyi öğrenmelisiniz.

İKİZLER:

Geri giden Uranüs ve yine 27 Eylülde geri giden Merkür eski dostlarla sizi yeniden bir araya getirecektir. Çevrenizle iletişim konusunda yoğunluk yaşayacaksınız. Mars 16 Eylülde Çalışma evinizde ilerlemeye başlıyor. Duygu ve akıl karmaşası yaşayabilirsiniz. Değişik fırsatlardan yararlanmanız ve pirim yapmanız için, uygun bir ay. Dostlarınız için kendinizi ön satıhlara atabilirsiniz. Kendiniz kadar çevrenizi düşünmeniz tabii ki çok güzel. Fakat zaman zaman aşırıya kaçabilir, sevdiklerinizin de, harcamalarını denetlemek isteyebilirsiniz. Sizi yanıltacak ve daha sonra da ‘geri dönüşler’ yaşayabileceğiniz ilişkilerden kaçınmalısınız. İş ilişkilerinizin bozulmasını istemiyorsunuz. Ölçülü davranışlarınız, ince hesaplarınız ve samimi davranışlarınız sizi her konuda farklı kılıyor. . Fikirleriniz, planlarınız ve kendinizi ifade şekliniz  ön planda olacak. Günlük yaşantınızı planlayarak hareket etmeniz sizi yeni yaşantınıza hazırlayacaktır. Artık disiplinli davranmayı yaşam biçimi haline getirmeyi başarabilirsiniz.

YENGEÇ

Geri giden Plüton ve Uranüs partnerinizle veya eşinizle aranızda yaşayacağınız problemler, aşk hayatınızda da, sizi kuşkuya sürükleyebilir. Aileniz ve patronlarınız sizin hayatınıza müdahale edebilirler. Karşı cinsin ilgisiyle istemediğiniz aşklara da, sürüklenebilirsiniz. 7 Eylülde Yeni ay iletişim evinizde doğuyor. Bu ay bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevresel alışkanlıklara uyum göstermelisiniz. Aşkın size sunacağı dekorları ve doneleri ret edemeyeceğiniz bir dönem. Yine  sizi tehdit eden unsurları unutmayın  ve sosyal yaşantınızda bencilliğe dönüşen davranış biçimlerinin  size fırsat kaybettirebileceğini düşünün.. Merkür aile ve yuva evinizde 27 eylülde geri gidecek. Mars aynı evde 16 eylülde ilerlemeye başlayacak.  Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin. Uyumlu ve güzel bir yapılanmayı özleseniz de, her şeyin çok kolay gerçekleşmeyeceğini de bilmelisiniz. Kendinizde yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken, daha disiplinli olmak zorundasınız. Bazılarınız alıştıkları evlerden ayrılma planları ve ya iş değiştirme planları yapmak isteyecekler. Yine bazılarınız da eğitim ve öğretim için şehir değiştirebilir ve taşınma sorunları yaşayabilirsiniz. Tüm bunlar sizde mutlu olaylar zincirini oluşturacak ve yoğun bir ay yaşamanıza neden olacak.

ASLAN:

Birçok heyecan verici maceralar karşılarına çıkarken küçük flörtlere hayır diyemeyecekler. Bu ay  eğlence dünyasında yerinizi alırken, sosyal ilişkilerinizi güçlü tutmanın zevkini yaşayacaksınız. Evliyseniz veya ciddi bir partneriniz varsa, onunla güzel günler geçireceksiniz. Geri giden Uranüs, ve 27 eylüldeki Merkür retrosu sayesinde yollardan gelen eski dostlarla özlem giderecekler. Yine bu dönem, şirket içi aşkları da gündeme getirecektir. Bir çoğunuz beklediğiniz  fırsatları yakalayacaksınız.. Beklediğiniz eğitim ve iş konusunda birçok fırsatları karşınıza çıkaracak. Yapacağınız seyahatlerde bilginiz artacak. Bu hafta seyahatlerle iş hayatınızı birlikte götüreceksiniz. Yurt dışından gelen misafirlerinizi karşılayacak ve onları ağırlayacak ve iş yemeklerinde aynı zamanda eğleneceksiniz. Başlatacağınız seyahatlerin size çok önemli katkıları olacaktır. Yeni ay 7 eylülde finans evinizde doğacak. Maddi konular gündeme gelecek. Sevdiğiniz işi yaptığınız zaman daha başarılı olduğunuzu göreceksiniz. Tartışmalarda üstünlük sağlayacak, karşı taraf üzerinde etkin fikir hakimiyeti sağlayacaksınız.

BAŞAK:

7 eylülde yeni ay burcunuzda doğacak. Aşk gezegeniniz Neptün ve Jüpiter’den olumlu destek alıyorsunuz. 27 Eylülde yönetici gezegeniniz Merkür retro yapacak. 16 Eylülde Mars  finans  evinizde ilerlemeye başlayacak. Bu dönemde yapmanız gereken tek şey, eski dostlarla bir araya gelmek ve anılarınızı tazelemektir. Hatta bazılarınız özlemli hareket ediyorsunuz.. Nostaljik olaylara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevresel alışkanlıklara uyum göstermelisiniz. Bu ay dengelerinizi korumak zorunda olduğunuzun farkında olarak,  hedefleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz. Ne istediğinizi biliyor ve çevrenizden etkilenmeden kişisel hareket ediyorsunuz. Başkalarının değil, sizin ne istediğiniz ön planda olacak… Başlangıçlar yaparken iyi düşünmelisiniz. Beklediğiniz ve tarzınıza uygun bir ev ve yaşam alanı, tam isteğinize göre çıkacak ve siz bu fırsatlardan memnun kalacaksınız. İstekleriniz konusunda sabırlı ve öz verili davranmalısınız. Ayın ikinci yarısında finans temponuz artıyor. Ayrıca bu  iş toplantılarında ve aşk yaşamınızda fiziksel olarak ta.. etkileyici olmak istiyorsunuz.

TERAZİ:

 7 Eylülde Yeni Ay ruhsal evinizde doğuyor. Takıntılarınıza dikkat etmelisiniz. 27 Eylüle kadar uyumlu ilişkiler sayesinde kendinizi mutlu hissedeceksiniz ve daha sonra Merkür burcunuzda geri hareketine başlayacak ve Mars da burcunuza geçecek. Bulunacağınız ortamlarda iş size eğlenceli arkadaşlarla birlikte gelecek.. Yine eski dost ve arkadaşlarınızla  organizasyonlar yapabilirsiniz.. Yaşamınızı kolaylaştırıcı kişilerle birlikte olmak sizin de gururunuzu okşayacak. Girdiğiniz topluluklarda doğal cazibenizi kullanacak ve isteklerinizi hızla yaşama geçireceksiniz. Bu dönem özel ilişkiler konusunda çok dikkatli olmalı tedbiri elden bırakmamalısınız. Bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevresel alışkanlıklara uyum göstermelisiniz.. Yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz. Kendinize güvenmeniz sayesinde çok işler başaracaksınız. Yenilik yapmayı düşünmediğiniz anda hazırlıksız bir şekilde gelen tekliflere karşı kafanız karışacaktır. Hayır demeden önce iyi düşünün çünkü siz çevrenizle bütünleşmeyi seviyor ve yaşantınızda değişik insanlarla bir arada olmaktan hoşlanıyorsunuz.

AKREP:

Karşıt  burcunuzda Uranüs geri hareketine başladı.. Mücadele içinde olacaksınız. Karşınıza birçok rakipleriniz çıkacak. Partnerinizle aranızda kıskançlık kavgaları olabilir. Aşk bekarlar için, ilginç karşılaşmalar da, sahne olacak. Yine bu dönem yanılgılar ve farklı anlaşılmalar söz konusu. Siz ne kadar iyi niyetli olursanız olun; ilişiklerinizde istemediğiniz durumlar ortaya çıkacaktır. Eski bir aşkın yeniden canlanması söz konusu. Katılacağınız toplantılarda parlak konuşmalarınızla çevrenizi etkileyeceksiniz. Yakın çevrenizden biri size aşık olabilir. Bilinçaltınız karışık. Mars ve Geri gideen Merkürden ayın ikinci yarısından olumsuz etki alabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili sorunlar olabilir. 7 Eylülde yeni ay sayesinde arkadaşlık duygularını iş konusunda size beceri kazandıracak kişilerde deneyeceksiniz.. Yaşamınızı kolaylaştırıcı kişilerle birlikte olmak sizin yararınıza olacak. Paraya olan ilginiz artarken, para kazanma konusunda iddialı bir tutum izleyeceksiniz. Sizin en büyük özelliğiniz; özgür kaldığınız zaman yaşantınızı daha iyi kombine edebilmeniz. Bu durumlarda kendi etki alanınızda çok daha başarılı oluyorsunuz. Eğitim ve öğretim konularında istediğiniz bağlantıları yapabileceksiniz.

YAY:

Sağlık ve çalışma evinizde Uranüs, geri, gidiyor. İş hayatınızdaki  ilişkilere dikkat etmek zorundasınız.. 16 eylülde Mars yenilenme konusunda size ilginç enerji verecek. Aşık olma duygunuz yüzünden romantik günler yaşayacaksınız.. Karşılaşacağınız kişilerden olumlu etkileneceksiniz. Hatta bazılarınız ciddi ilişkilerin temellerini bu dönemde ani başlayan ilişkileri önce cazip gelse de sonradan önemini kaybedebilir. 27 Eylülde Merkür retrosu başlıyor. Yine, bu dönemde her zamankinden daha fazla cesur olacaksınız. Risklere karşı tedbirli olmalısınız. Çünkü, karşı cins ile olan ilişkilerinizde, ani gelişen duygularınız sizi yanıltacaktır.  Bazılarınızın cinsel içgüdüleri artarken, kısa süreli cinsel maceralar yaşayacaklar. Hedeflerinizde mantığı ön plana alarak, kontrolünüzü kaybetmeyin. Bugünlerde sağduyuyu ve sakinliği elden bırakmayın. Bu şekilde davrandığınızda ortaya çıkacak zor pozisyonlardan başarı ile çıkacaksınız. Üst düzeyde çalışmak istiyorsanız; gerekli fırsatları karşınıza çıkaracak Karşılaştığınız kişilerin iç yüzünü görmek sizi rahatsız edebilir. Fakat aldırmayın ve olayları kendi haline bırakın.

OĞLAK:

 Uranüs geri giderken, ailenizin onay vermediği bir aşk sıkıntılı anlar yaşatabilir. İş yeri, patron iş veren aşklarına karşı tedbirli olmalısınız Bazılarınız, uzun zamandır karar vermeniz gereken evliliğe ilk adımı atarken, toplumda isim yapan bir kişiyle birlikte olabilir. 16 Eylülde Mars kariyer evinizde ve 27 Eylülde Merkür retrosu başlıyor. Bu kişiyle ortak aktivitelerde tanışacaksınız. Eğlenceli bir ortamda başlayan bir arkadaşlık, daha sonra ciddi boyutlara ulaşacaktır. İlişkilerinizde partnerinizin olanaklarını kendi menfaatleriniz doğrultusunda kullanabilirsiniz. Yürümeyen ilşkiler için fazla efor sarf etmeyin. Bazı konular canınızın sıkılmasına neden olabilir. Kıskanç ve sahiplenici yönleriniz belirginleşiyor. Sevdiğiniz kişinin her şeyinden kuşkulanabilirsiniz. Duygularınızın ön plana çıkacağı işler peşindesiniz. Enerjinizi size her zaman en doğruya götürmeyebilir. Ailenizdeki sorunları çözmeyi yeğlerken, iş temponuzu da, düşürmemeye çalışacaksınız. Çevrenizdeki şartları değiştirerek, kendi bildiğiniz yolda ilerliyorsunuz. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için doğru bir süre içinde olduğunu biliyorsunuz. Fikirlerinizi benimsemeyen ve size destek vermeyen kişileri yaşantınızdan uzaklaştırabilirsiniz.. Mesleki konularda tatlı dilli ve politik davranmanın avantajlarını göreceksiniz.

KOVA:

 Uranüs aile ve yuva evinizde  geri gideceği için, ani kararlar vermemeli ve duygusal enerjinizi doğru kullanmalısınız.. Karşı cinsin ilgisiyle, istemediğiniz aşklara sürüklenebilirsiniz. Bu aşklarda cinsel duygular etken olabilir. . 16 Eylülde mars ruhsal evinizde ilerlerken 27 Eylülde Merkür retrosu başlıyor. Eski sevgililerle sosyal bir aktivite de karşılaşabilir ve geçmiş günlerden söz edebilirsiniz. Sosyal yaşamınızda tanıştığınız bazı kişilerle sırdaşlık ve dostluk duygularınızı tatmin edeceksiniz. Eskiyi konuşmaktan büyük zevk alacaksınız. Ayın ikinci yarısında eğlenceli  geziler ve kısa seyahatlerinizde veya iş çevrelerinizde ilginizi çekecek.. Yeni ve eski dostların bir araya gelmesi size keyifli saatler yaşatacak. Hatta eski bir projeyi canlandırma sohbetleri yapabilirsiniz. Bulunduğunuz şartları değerlendirme konusunda fırsatçı ve akılcı davranışlar içinde olacaksınız. Eğer bir işverenseniz, size uygun elemanlar bulacaksınız. Fakat hep gücünüzü ve çalışma sisteminizi kullanmak zorundasınız. Ağır kaldırmamalı ve boyun kaslarınıza dikkat etmelisiniz.

BALIK:

Çevresel nedenlerden dolayı enerjiniz etkilenecektir. Neptün burcunuzda geri gidiyor. 7 Eylülde Yeni ay karşıt evinizde doğuyor. Karşıt finans evinize 16 Eylülde Mars ilerlemeye başlayacak ve 27 eylülde Merkür retrosu başlayacak. Hatalara açık olacaksınız. Kısa görüşmelerde ve yollarda tanışacağınız kişilerle ani aşk kıvılcımları doğacaktır. Çevrenizde size yardım edecek ve enerjinizi sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır.. Güzel konuşmalarıyla karşı cinsin sizi etkilemeye çalışmaları geçici aşkları da gündeme getirebilir. Enerjinizi ve vaktinizin tümünü yakın dostlarınızla ortak çalışmalar içinde kullanacaksınız. Romantik olmaktan bir türlü vazgeçemediğiniz bir gerçek. Bu duygusal kontrolü elden bırakmayın. Eski dostlarla işbirlikleri, gündeme gelecek olaylar, sizi önemli kılacak. Geçmişe dayalı tecrübelerinizin doğruluğunun, bugün de kanıtlanması sizi her konuda haklı çıkaracak. Bu nedenle kendinizle ilgili düşüncelerinizde ısrarcı olacaksınız. Özgüveninizin size sağladığı avantajları istediğiniz alanda kullanabileceksiniz.. Cildinize özen göstermeli, uyku düzeninizi sağlamalısınız.  Uzun süre ayakta kalmamalı ve ağır olmayan sporları tercih etmelisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here