Değişim ve dönüşüm dönemi…

Sorumluluk duygunuzun artacağını bilmeli ve ruhsal anlamda kendinizi yeni duruma alıştırmalısınız. Ani değişimlere hazır olun. Çevremizde olup bitenlere karşı, kayıtsız kalamayacağız. Olayları kafamızda çok fazla büyütmeden, sonuçları beklemekte yarar var.

KOÇ

YAKINLARINIZA DİKKAT EDİN

Yakın çevrenizdeki kişilere dikkat etmelisiniz. Çünkü karşılaşacağınız kişiden büyük etki alacaksınız. Etkilendiğiniz bu kişi daha sonra yaşamınızda büyük bir yer kaplayacaktır. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir hafta. Ailevi konularla ilgili yeni bir dönem başlayacak.

BOĞA

SORUMLULUĞUNUZ ARTIYOR

Aile sorumluluğunu yüklenirken, büyüklerinize daha fazla ilgi göstereceksiniz. Ailenizin yaşantınıza saygı göstermesini bekliyorsunuz. Bunu onlara anlatmak zorunda kalmak sizi biraz sıkabilir. Kendinizi yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken, daha disiplinli olacaksınız.

İKİZLER

İŞ FIRSATLARI KAPIDA

İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kolluyorsunuz. Dost toplantılarındaki farklı düşünce yapınız aranan kişi olmanızı sağlıyor. Önemli bir iş anlaşması yapmanız için bir fırsat doğuyor.

YENGEÇ

PLANLI DAVRANIYORSUNUZ

Para kazanmayı hedefliyorsunuz. İş ortamlarında güçlü ve kariyerli kişilerle birlikte olmak istiyorsunuz. Maddi konular sizin için her zaman çok önemli. Kariyerinizle ilgili başarı size parayı da getirecek. Yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz.

ASLAN

ÖN PLANA ÇIKIYORSUNUZ

Zihinsel ve bedensel aktiviteleriniz çok yüksek. Bulunduğunuz ortamlarda ön plana çıkma olasılığınız yüksek. Konuşma dilinizi çok iyi kullanacaksınız. Karşı cins üzerinde etkinizin fazla olduğu günlerdesiniz. Kendinizden emin tavırlarınızla onları etkiliyorsunuz. Dileklerinizin kabul görmesinden mutlu olacaksınız.

BAŞAK

DENEYİMLERİNİZ ARTIYOR

Hareketli ve neşeli günler sizi bekliyor. Girdiğiniz topluluklarda doğal cazibenizi kullanacak ve isteklerinizi hızla yaşama geçireceksiniz. Karşı cinsin ilgisiyle istemediğiniz aşklara sürüklenebilirsiniz. Bazılarınız iş aşklarıyla gündeme gelecekler. Eski sevgililerle sosyal bir aktivitede karşılaşabilir ve geçmiş günlerden söz edebilirsiniz.

TERAZİ

ENERJİNİZ YÜKSEK

Çevrenizde rakip tanımıyorsunuz. Karşı cins üzerinde hayranlık kazanırken, hemcinsleriniz tarafından ilgi ve hasetle izleneceksiniz. Yolculuklarda aşklar ve beraberlikler söz konusu olurken, seminerler ve kültürel etkinliklerde karşılaşacağınız kişilerden etkileneceksiniz. Felsefi konuşmalar sizin için önemli olacak.

AKREP

YENİ OLUŞUMLAR İÇİNDESİNİZ

İş hayatınızda mükemmel bir gelişme sizi bekliyor. Sosyal şartlarınız değişecek. Hafta boyunca güç savaşları içinde olacaksınız. Aşk etrafınızda dolaşıyor. Sürpriz aşklara hazırlıklı olun. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerle enerjilerinizi birleştireceksiniz. Siz tutku ve aşk insanısınız.

YAY

İLLE DE KARİYER DİYORSUNUZ

Önünüze çok güzel ve ilginç bir fırsat çıkacak. Siz özenli, duygusal ilişkilerden hoşlanıyor ve dostluklarınızı da bu yönde seçiyorsunuz. Para kazanma konusunda iddialı bir tutum izlemeniz sizi şanslı kılacak. Bir bakıma kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız. Sindirim bozuklukları sizi yorabilir. Beslenmenize dikkat edin.

OĞLAK

SEYAHATLER GÜNDEMDE

Çevrenizdeki şartları değiştirerek, kendi bildiğiniz yolda ilerliyorsunuz. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için doğru bir zaman dilimi içinde olduğunuzu biliyorsunuz. Kişisel girişiminiz ön planda olacak. Kariyerinizde önemli yükselişler söz konusu. Seyahat sizin için her zaman çok önemli.

KOVA

YATIRIMLAR ÖNEM KAZANIYOR

Karşınıza çıkan kişilerin kapasitelerini çok çabuk ölçebiliyorsunuz. Sosyal aktivitelerde bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izlemeniz nedeniyle, çelişkili bir tavır içinde olabilirsiniz. Bu tür bir ruh durumu, şansın yanında problemleri de beraberinde getirebilir. Önemli olan isteklerinizi doğru bir şekilde ayarlamanızdır.

BALIK

İLİŞKİLERİNİZ CAZİP DÖNEMDE

Ailenizi ihmal etmek istememenize rağmen, dikkatinizi kariyerinize vereceksiniz. Kariyer gezegeniniz sizi desteklemeye devam ediyor. Jüpiter, kazançlarınızı ve başarınızı pekiştirecek fırsatları ayağınıza getirecek. Kıskanılacak ve tenkit edileceksiniz. Zihinsel yorgunluk söz konusu. Daha az yemek yemeli, spora ağırlık vermelisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here