Cesur olmak zorundayız


Toplumda, şirketlerde; yönetimle ilgili şikayetler söz konusu olacaktır. Yoğun bir hafta yaşanacak.. yaşamımızla ilgili önemli kararlar alabiliriz. Sabırlı ve dayanıklı olacağımız konularda karşılaşacağımız olaylar karşısında takınacağımız tavırlar önem kazanacak. Kişisel ilişkilerimizde mesafeli ve temkinli olmalıyız.. Duygusal problemlerimizde sorunlar yaşayabiliriz. Kıskançlıklar söz konusu olacak. Korkularımızla başa çıkmayı öğrenmeliyiz. İçinde bulunduğumuz şartları yeniden düşüneceğiz. Sınırlarımızı bilmek isteyebiliriz.


KOÇ
Hırslı yönleriniz atakta
Bu hafta gezegenlerinizin bir çoğu ufuk çizginizin üzerinde yer alıyor. Meslek ve kariyerinizle ilgili güçlü etkiler alındasınız. İş hedeflerinizi büyük bir hırsla takip edeceksiniz. İdealleriniz ve düşünceleriniz daha fazla önem kazanacağı için, dış görünüşü ve fiziksel yapınızı ihmal edebilirsiniz. Güvenilir bir kişiliğe sahip olmanız nedeniyle; prestij kazanacak, arkadaş çevrenizde olumlu katkılar sağlayacak kişilerle bir arada bulunacaksınız. Sıra dışı bir kişilik çiziyorsunuz.

BOĞA
Sürprizlere hazır olmalısınız
Mars karşıt evinizde iş çevresinden bir arkadaşınız duygusal olarak sizinle ilgilenebilir. Karşı cins üzerinde etkinizin fazla olduğu günlerdesiniz. Kendinizi kanıtlamak adına başlatacağınız çalışmaların size kazandıracağı prestij oldukça yüksek olacak… Bu hafta duygularınız bir hayli yoğun seyrediyor. Derin düşünce ve araştırmalar içindesiniz. Planlarınızı sistemli bir şekilde uygulamalısınız.. Sürpriz karşılaşmalara hazırlıklı olun. En azından bazı şeyleri denemelisiniz


İKİZLER
Yeni iş teklifleri geliyor
Yeni iş teklifleri alabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla güzel bir performans sağlayacaksınız. Girişimde bulunduğunuz alanlarda geri dönüşümleri hesaplarken zihniniz çok daha rasyonel çalışacak ve bilgilerinizi pratik bir şekilde ortaya dökeceksiniz. Sosyal ilişkileriniz ve iş yaşamınız önemli olacak. Çok fazla efor sarf etmeden cesaretinizi ve yeteneklerinizi zekanızla birleştirerek hedefe ulaşacaksınız. Gelirlerinizin artışı karşısında keyfiniz yerine gelecek

YENGEÇ
Tutkularınızla yaşıyorsunuz
İlişkilerinizde sezgilerinizin sizi yanıltabileceğini düşünerek olayları doğru algılamaya çalışmalısınız. Yapmanız gereken her şeyi yapın ve gerisini fazla düşünmeyin. Neptün ve Venüs açısı sizi olumlu destekliyor . Duygusal isteklerinizde aşırıya kaçtığınız zaman, kendinizi huzursuz etmenizin anlamı yok. Sınırlarınızı bilmenize rağmen, tutkularınız yüzünden heyecanlarınızı dengeleyemiyorsunuz. Bu hafta ilginç fikirlerinizi kendinize saklamanızda yarar var.

ASLAN
Detaylar önem kazanıyor
Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşebilir. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalıyız. Uzun süredir karar veremediğiniz bir ilişkinin sonucunu alacaksınız. Yardımsever bir kişilik yapısıyla karşılık beklemeden vermekten hoşlandığınız için, çevreniz tarafından aranılan kişi olacaksınız.. Yoğun duygular içinde olacaksınız. Becerikli, aktif ve iş bitirici bir tutum içindesiniz. . Detaylara önem verin. Farklı hareket ediyorsunuz.


BAŞAK
Hatalara dikkat
Oldukça ilginç bir hafta . Birçok işle aynı anda uğraşırken, çok yönlü düşünmeniz gerekiyor. Parasal konuların yanı sıra, yakın aile ilişkileri ve sosyal yaşam iç içe seyredecek, özgün davranışlar içinde olacaksınız. Kariyerinizle ilgili konular yerine, yakın ilişkilerinizi mercek altında tutuyorsunuz. Her zamanki yaratıcı yönlerinizi ön plana çıkarma konusunda acele ediyorsunuz. Altından kalkamayacağınız konulardan uzak kalmalısınız.. Hata yapmanıza neden olabilir.


TERAZİ
Tutkular ön planda
Bu dönem tutkular öne çıkacak, yeni fikirlerinizi yaşam geçirmek için her türlü olanağa sahip olacaksınız. Fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizle dikkat çekeceğiniz günlerdesiniz.. Her şeyi kendinizi başarma duygusu içinde olacağınız için, yeni rolleriniz size zorla değil, teklifle gelecektir. İstediğiniz rakamların karşınıza çıkması bir tesadüf değil, Kova’da ilerleyen Satürn’ün dize sunduğu ödüldür. Doğru projeler ve doğru yatırımlar için kolları sıvayın bakalım.


AKREP
Düşüncelerinizi gizliyorsunuz
Enerjinizle ilgili bir sorununuz yok. Her şeyi göze alacak kadar güçlü ve performansınız oldukça yüksek. Planlarınızı gizli tutmak istiyorsunuz fakat çevrenize duvar örmeniz zor olabilir. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Enerjinizle ilgili bir sorununuz yok. Her şeyi göze alacak kadar güçlü ve performansınız oldukça yüksek. Rakip tanımıyorsunuz..


YAY
Işığınız çok parlak
Entelektüel yönlerinizi ortaya çıkaracak aktivitelerde, aynı meslekten kişilerle aranızda duygusal bir çekim meydana gelebilir. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşarken, yaşama daha keskin bakacaksınız. Derin dostlukların ve işbirliklerinin temellerinin de atılacağı günler yaşayabilirsiniz. İş arkadaşlıklarının aşka dönüşmesi ve uzun sürecek birlikteliklerin gündeme gelmesi söz konusu olacak. Konuşma kabiliyetinizi iş konularında başarılı bir şekilde kullanacaksınız


OĞLAK
Fırsatlar sizden yana
Dostlarınız ve çevrenizi sınamak ve önemli fırsatları görmek için tam zamanı. Durgunlaşan ilişkilerinizde görmeniz gereken detayları yakalayacaksınız. Bilinçaltınız karışacaktır. Gücünüzün yavaşladığını hissederek, kendinizi geri plana çekme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu hafta takıntılarınız sizi rahatsız edebilir. Dostlarınızın sırlarını saklamak isteyecek ve bu konuda taviz vermek istemeyeceksiniz. Yakın dostlarınızın sözlerinden ve davranışlarından etkileneceksiniz.


KOVA
Risklere dikkat
Risklere karşı tedbirli olmanızı hatırlatıyoruz. Duygusal hatalar yapmaya müsait bir döneminiz. Hesaplarınızı ince yapmalısınız. Aceleci ve pratik davranış tarzınızla, tüm bunları hızlı bir şekilde yapacaksınız. Fakat, bu içsel gelişmelerinizi karşı tarafın hissetmesi mümkün değil. Yaşam pratiğinde bu özelliklerinizi gizlemeyi iyi biliyorsunuz. Bu dönem; ilişkilerinizi belli bir denge ve yumuşaklık içinde götürmelisiniz. Aşırı koşuşturma sizi yıpratabilir, kendinize dikkat edin.


BALIK
Kendinize güveniyorsunuz
Bu hafta entelektüel konularda daha belirgin çalışmalar içine gireceksiniz. Meraklı yönleriniz atağa kalkıyor. Popüler konularda istediğiniz performansı yakalayacaksınız. Ön planda olma isteğiniz doğrultusunda çalışmalar yaparken, karizmatik ve çekici davranışlarınızla dikkat çekecek, toplumda göze çarpacaksınız. Fakat sizin iddiacı taraflarınızı da ortaya çıkaracak. Kendinize güveniyorsunuz. İletişim konusunda son derece aktif, hareketli ve bilgili yönlerinizle ön plandasınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here