Astroloji haritamızı biliyorsak yaşam bizim için sürpriz olmaz. “ASTROLOJİ BİR REHBERDİR”. Yaşanması gereken yaşanacaktır.. Sadece gezegen hareketlerini ve görevlerini takip edersek haritamızdaki etkilerine bakarak önlemimizi alırız. Fakat büyük transit gezegenlerin etkisini önlememiz mümkün değildir. Ölüm enerjisi, afet, deprem gibi. Karşımızdaki kişilerin karakterleri  hakkında düşünce sahibi olmamıza çok büyük etkendir. Kehanetlere dair ip uçları verir. Astroloji bir  yaşam kılavuzudur.

Astrologlar için iyi veya kötü diye bir şey yoktur. Her gezegenin kendi yapısına göre görevleri vardır. Önemli olan bu bütünlüğün içindeki çalışma şekilleri ve size yansıttığı etkileridir. En korktuğunuz gezegen sizin  büyük başarı kaynağınızın nedeni olabilir. Merkür, iletişim gezegeni olduğu için çoğu zaman bozulan ilişkilerimizde rolü vardır ama bize ağır bir hükümlülük getirmez. Mars, enerjimizi yükseltir ve çalışma azmimizi ortaya çıkarır. Savaşmamız gereken konular Mars sayesinde gerçekleşir. Ama kazalar, savaşlar  belalar da onun kapsamındadır. Önemli olan kişinin haritasında bulunduğu noktalar ve birbirleriyle yaptığı açısal kuvvetlerdir.

Uranüs, sürprizlerin; Plüton bitişlerin ve yeniden doğuşun , Jüpiter  şans ve bereketin , Satürn sabır , bilgi ve öğretinin gezegenidir. Doğum haritamızda yerleşimleri önemlidir. Kare açılar bizi zorlar. Üçgen açılar işimizi kolaylaştırır. Ters açılar tercihlerimizde bizi yorar.  

KOÇ
YENGEÇ
TERAZİ
OĞLAK
BOĞA
ASLAN
AKREP
KOVA
İKİZLER
BAŞAK
YAY
BALIK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here