Sürpriz olaylara hazırlıklı olalım

Duygusal konularda gerilimli olduğumuz bir hafta. İsteklerimizi çevremize yansıtırken, kişisel egolarımız gündeme gelecektir. Tartışmamız gereken ortamlarda bulunabiliriz. Gözlemci yönlerimiz ortaya çıkıyor. Bir çok kombinasyon işi bir arada yapacak ve yorulduğumuzu hissetmeyeceğiz..   Flörtçü yapımız körüklenirken, sıra dışı  aşkları peşinde koşacağız. Değişen duygularımız yüzünden çevremize daha sonra aldatıcı gelebiliriz. Bilmediğiniz konuları araştıracağımız bir hafta .

KOÇ

Maddi konularda sürprizler

Mars ve Merkür  çalışma hayatınıza hareket getiriyor. Güvenebileceğiniz bir çevreye gereksinim duyacak ve olayları farklı yönlerden araştıracaksınız. Duygularınızda aşırıya kaçan olumsuzluk rüzgarları görülecektir. İnatçı tavırlarınız kişiliğinizi olumsuz etkileyebilir. Yapacağınız tek şey; sabrınızı ön plana çıkartmak olmalıdır. Huzursuzluğunuzu yenecek ve kendinizi rahatlatacak çalışmalara yönelin. Beklentilerinizde acele etmeden kendinizi ifade etmenin yollarını bulabilirsiniz.

BOĞA

Fırsatları yakalayın

Uranüs geri hareketini yapıyor. Çevrenizi tenkit etmezseniz, kariyer ve maddesel durumunuz çok daha güçlü olacak. Fırsat kaybetmeyin. Aşk konusunda eğlenceli ortamlar sizi bekliyor. Maddi fırsatlar sizi bırakmayacaktır. Her türlü fırsat ayağınıza gelecektir. Sizin bu güzel fırsatlar için özel bir çaba sarf etmenize gerek kalmayacaktır. Duygusal açıdan kolay tatmin sağlayacaksınız. Bilinçaltı takıntılarınızın sizi olumlu yönlendirmesi, başarınıza doğal bir katkıda bulunabiliyor.

İKİZLER

Kafanız karışıyor

Kariyer evinizde Neptün’den önemli destek alıyorsunuz. Güçlü pozisyonlara gelmeniz için, gerekli tüm donelere sahipsiniz. Sadece sabırlı olmalı ve fikir değiştirmemelisiniz.  Mars ve Merkür kafanızın karışmasına neden oluyor. Bilinçaltınızı yeniden kurguluyorsunuz.  Kişisel hırslarınızı da ön plana çıkarıyor. Yoğun işlerin sizi kuşattığını görmek, temponuzu arttırmanıza neden olacak. Yoğun programların içinde bulunmanızda ve kendinizi göstermenizde  fayda var.

YENGEÇ

İnatçı yönleriniz atakta

Enerjinizi daha belirgin bir şekilde ortaya koyuyorsunuz.  Mesleki ilişkileriniz başarılı bir şekilde ortaya koyarken, inatçı yapınız bir kez daha vurgulayacaksınız. Özellikle iş yaşamınızda yenilikler gerekebilir fakat sizin bu olaylara tepkili davranmaktan çok,  ılımlı yaklaşmalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda ön plana çıkma olasılığınız yüksek. Kendinizden emin tavırlarınızla çevrenizi etkiliyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz dileklerinizin kabul görmesinden mutlu olacaksınız

ASLAN

Uzlaşmak size iyi gelecek

Duygusal veriminizi, doğru kişilerle birlikte çalıştığınız zaman alıyorsunuz. Kendinizi yalnız hissetmek istemediğiniz için, iş arkadaşlarınızla aynı zamanda sıkı dostluklar kurmak size iyi gelecek. Ortak çalışmalar gereken bir takım çalışmalar içinde olacağınız bir hafta içindesiniz. Başkalarının fırsatlarıyla kendi arzularınızı birleştireceksiniz. Çekişmek yerine uzlaşmayı tercih etmelisiniz.. Bu hafta risklere karşı dikkat etmelisiniz. . Ertelenen projeler ve ödemelerinizde sürprizler var.

BAŞAK

Oldukça iddialısınız

Beklemeyi bilmediğiniz için, bir çok iş fırsatlarını kaçırıyorsunuz. Maddi konularla ilgili bilançolarını gözden geçirerek, parasal konularda daha da detaylara inerek stratejiler geliştirebilirsiniz. Yine bugünlerde sosyal ortamlar çerçevesinde; yapmak istediğiniz halde, gerçekleştiremediğiniz konularla ilgili fırsatlar yakalayacak, yeni ve başarılı organizasyonlar içinde bulunacaksınız. İlişkilerinizde iddialı tavırlar içinde olabilir, mevcut ilişkinizi korumak isteyebilirsiniz..

TERAZİ

Cazibe rüzgarları estiriyorsunuz

Bu hafta Venüs burcunuzda ilerlemeye devam ediyor.. Cazibeniz mükemmel. Çevrenize hakim olmak isteyebilirsiniz. Yakınlarınızla haberleşmek için, bazı girişimlerde bulunacaksınız. Her konuda kendinize yetebiliyorsunuz. Dostlarınızın vazgeçemediği bir kişilik haline geliyorsunuz. Hislerinizin sizi yanıltmayacağından emin olduğunuz ve manevi duygularınızın ön plana çıkacağı işler peşindesiniz. Bir çok misyon çalışması sizi bekliyor. Kontrolü asla elden bırakmıyorsunuz..

AKREP

Gizli planlar yapıyorsunuz

Gizli, keskin ve yoğun planlar yapıyorsunuz. Düşüncelerinizi, sistemli bir şekilde yaşama geçirmeniz sayesinde hedeflerinize istediğiniz gibi ulaşacaksınız. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, zirveye  yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Başkalarına çılgın gelen işler, size son derece kolay gelecek. . Çalışma yaşantınızla ilgili olumlu değişimler içinde olacaksınız. Bu hafta rahatsız edilmek istemeyebilirsiniz.

YAY

Hedeflerinize yaklaşıyorsunuz

İşinizle ilgili odaklaşmak isteyeceksiniz. Konusun da, akıllıca kararlar vereceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu işbirliklerini gerçekleştireceksiniz. Bitmesi gereken durumlar gündeme gelecektir. Koşullarınızı zorladığınız zaman hedeflerinize daha hızlı yaklaşıyorsunuz. Bu ay, isteklerinizde önleyemediğinizi tutkuların esiri olabilirsiniz. .. Hep kendinizi haklı görmeniz, sevdiğiniz kişinin de yaşamını zorlaştırıyor. Gücünüzün farkındasınız. Maddi sürprizler gündemde.

OĞLAK

Detaylar çok önemli

Olayları detayları ile inceleyip sonuç çıkarmaya çalışıyorsunuz. . Güçlü sezgilerinize güveniyor ve çevrenizdeki olayları irdelemekten hoşlanıyorsunuz. İşinizle ilgili enerjinizin yükseldiğini görecek ve karşınızdaki kişilere arzuladığınız şekilde karşı durabileceksiniz. Düşüncelerinizin onaylanması ile, hedefleriniz belli bir aktiflik kazanacak. İletişiminizi kuvvetlendirecek ve aklınızı ve mantığınızı şansınızla birleştireceksiniz. Hayallerinizin peşinde koşmanız gerekecek.

KOVA

Yaşam hırsınıza dikkat

Gözünüzü korkutmak istemiyoruz fakat ani değişimlere hazır olun. Karşılaştığınız kişilerin sözlerinden ve beden dilinden çok etkileneceksiniz. Yine dostluklarınızda spekülatif olaylara karşı temkinli olmalısınız. Ani aşkların ve başlangıcı ve bitişi de bu dönemde karşınıza çıkabilir. Özellikle, sizi sevindirecek duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde kendinizi herkesten daha çok seveceksiniz. Yaşam hırsınız tavan yapacaktır.. Hayal gücünüzü istediğiniz koşulları oluşturmakta kullanabilirsiniz. İsteklerinizin anında gerçekleştirmek istiyorsunuz.

BALIK

Aşk hayatınız karışıyor

Neptün retro yapıyor. Aşk konusunda dikkatli olmalısınız. Uzun süredir görüştüğünüz dostlarınızla bazı duygusal çekişmeler sonucunda ilişkilerinizi bitirebilirsiniz. Sevdiğiniz bir dostunuzla ayrı ortamlara düşebilir, baba veya çevrenizde aşkınıza onay almayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili etkin kişilerle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Yine dostluklarınızda sansasyonel olaylara karşı temkinli olmalısınız. Ani aşkların ve başlangıcı ve bitişi de bu dönemde karşınıza çıkabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here