Bu hafta ilişkilerimizde karmaşa var

Duygusal konularda gerilimli olduğumuz bir hafta  Tartışmamız gereken durumlar söz konusu.. Çevremizdeki kişilerin bizi anlamaları zorlaşacaktır. Maddesel konularda iş birliği içinde olduğumuz kişilerin olumsuz davranışları ile karşılaşabiliriz.  Bilinçaltı yapılanmamız farklı seyrediyor. Mantıklı ve akılcı yaklaştığımız konularda daha başarılı adımlar atacağız. Sosyal hayatımızın daha hareketli olduğu bu dönemde eve kapanmak zor gelecektir. Kişisel olaylarımızda kendimizle ilgili duygu karmaşaları yaşayabiliriz. İkili ilişkilerimize dikkat etmeliyiz. 

KOÇ

Tarzınızı ortaya koyuyorsunuz

Çevrenizde oluşan olaylara farklı bir tavırla yaklaşıyorsunuz. Yaşamınızdaki olayları esnetmek isteyebilirsiniz. Merkür retrosu devam ederken,  bildiğiniz konularda ısrarla inat etmeniz, bazı olumsuz etkileşimlere neden olacaktır.. Tarzınızı ortaya koyarken; kimsenin etkisi altında kalmak istemiyorsunuz. Bu arada uzun zamandır dargın olduğunuz eski dostlarınızla görüşme fırsatları çıkabilir ve aranızdaki kırgınlıkları aşabilirsiniz. Duygusal takıntılardan uzak kalmanız gereken bir hafta.

 

BOĞA

Tutkular ön planda

Bu hafta önceden hayalini kurduğunuz veya yaptığınız bir yatırımdan önemli bir dönüş sağlayacaksınız. Daha fazla çalışmak ve daha çok işinizle ilgili zaman harcayacaksınız. Başkalarının işine karışmayın ve kendi  bildiğiniz konularda taviz vermeden ilerlerseniz gelecekteki yerinizi daha bir sağlam temellere oturtacaksınız. Bazıları da, iş arkadaşlarınızdan biriyle duygusal ilişkilere girebilir. İlginç bir dönem ve sizin davranışlarınızla daha da orijinal hale gelecek.

İKİZLER

Rakiplerinizden korkmuyorsunuz

Yaşamda, talebinizin olduğu bir dönemdesiniz.. İsteklerinizdeki artış, motivasyon gücünüzü etkilerken, duygusal ilişkilerinizde istenmeyen karışıklığa neden oluyor. Kısa vade çözümlerle durumu yatıştırmalısınız. Kendinizi enerjik ve hırslı hissetmeniz, küçük hatalar neden olabilir. Sakin davranırsanız kazanacaksınız.. Ön planda olacağınız grup aktivitelerinde dikkat çekeceksiniz. Hiç bir konuda rakip görmek istemiyorsunuz. Desteklendiğinizi hissettiğiniz zaman mutlu oluyorsunuz.

YENGEÇ

Eski dostlarınızı aramalısınız

Finans evinizde Merkür retro yapmaya devam ediyor. Gücünüzü ispat etmenin ve yaşam sınavlarınızdan geçirmek için uygun bir dönem. Kozmik etki, istekleriniz doğrultusunda size destek veriyor. Popüler çevrelerde dolaşmaktan hoşlanacak ve renkli yaşamaya devam edeceksiniz. Eski dostlarla buluşma planları yapacaksınız. Yatırımlarınız sizin için  önemli olacak. Borçlarınızla ilgili bir sorun varsa; halletmeye çalışın. Riskler konusunda temkinli davranmalısınız. Alışkanlıklarınızı değiştirme zamanı

 

ASLAN

Herkesin gözü üstünüzde

Bu hafta, ilginç bir evrensel deneyimden geçiyorsunuz. Sezgisel yeteneğiniz güçlenecek ve olaylara farklı bir boyuttan bakacaksınız. Yine gizli yeteneklerinizi kullanabilme özelliğiniz belirginleşecek. Fakat siz mistik yönlerinizden çok, idealizm konusunda kendinizi sorgulayacak, yaşamla ilgili pratik düşünceler içinde olacaksınız. Bazılarınız inatla kendi düşüncelerini savunacaklar ve istedikleri başarıyı yakalayacaklar Herkesin gözü sizin üstünüzde olacak. Yaşamanızı gözden geçireceksiniz

BAŞAK

Kaçırdığınız fırsatlar karşınıza çıkıyor

Ani değişen şartlara karşı temkinli olmalısınız. Kariyer savaşları verdiğiniz konularda sert bir tutum izleyebilirsiniz. Gücünüzü gösterebileceğiniz konuları seçmenizde yarar var. Bu dönem aniden kaçırdığınız eski iş fırsatlarını yeniden karşınıza çıkması karşısında şaşırabilirsiniz. Hak ettiğiniz fakat bir türlü gelemediğiniz bir iş konumuna seçilebilirsiniz. Geciktiğiniz başarılarınız size ödül olarak dönecektir. Bu hafta düşünce ekseninizin artı ve eksilerini dengede tutun.


TERAZİ

Gücünüzün farkındasınız

Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Bu hafta bilmediğiniz konuları araştıracak ve gerekli tüm enerjinizi kullanacaksınız. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Olayları abartmadan toparlamak istiyorsunuz. Merkür retrosu eski düşünce ve alışkanlıklarınızdan kurtulmanız için bir neden oluşturuyor

 

AKREP

Tartışma ortamlarından uzak kalın

Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız büyük karmaşalar yaşayacak. Sorumluluk duygunuz artacak ve düzenli hareket etmeyi yeğleyeceksiniz. Yakın dostlarınızla aranızda duygusal bağlarınız güçlenecek. Merkür geri giderken; şimdiye kadar keşfetmediğiniz dostluk duygularınızın sizi yeniden şekillendirdiğini göreceksiniz. Eski küslüklerin ortadan kalkacağı ortamlar gündeme gelecek. Yeni dostluklar konusunda dikkatli olmalısınız. Tartışma ortamlarından kaçınmalısınız.

 

YAY

Taviz vermek istemiyorsunuz

Birlikte çalıştığınız kişilerle ortak fikirler üreteceksiniz. Akıllı insanları seviyorsunuz. Onların fikirlerinden  etkileneceksiniz.. Düşüncelerinizin çevrenizle bütünleşmesinden yanasınız. Doğru insanlarla çalışmak isteğiniz doğrultusunda, isabetli kararlar vermekte zorlanabilirsiniz.. Aklın size sağlayacağı geniş perspektif alanlarını doğru tespit etmeyi başaracaksınız. Duygularınızı olumlu bir şekilde ortaya koymalısınız.. Sezgileriniz sizi yanıltmıyor. Taviz vermek istemiyorsunuz.

OĞLAK

Sorgulamalarınız bitmiyor

Bu hafta çevrenize karşı oldukça kapalı bir tavır içindesiniz. Bazı olayları tekrar tekrar irdeliyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin, finans desteklerini isteyebilirsiniz. Onların size karşı tutumlarından farklı sonuçlar çıkarmadan önce, olayların nedeni üzerinde durduğunuz zaman kısa sürede çözüme ulaşabileceksiniz. Kişisel enerjinizi ve araştırmacı ruhunuzu ortaya çıkarmak için, hedeflerinizi yeniden gözden geçirmeli, konuları ayrıntısıyla düşünmeli ve şartlarınızı doğru sunmalısınız.

KOVA

Başarılarınızı önemsiyorsunuz

Başarı sizin için önemli bir olgu. Fakat her konuda kendinizi çok fazla yıpratıyor ve içsel disiplininizi bozmak istemiyorsunuz. Düşüncelerinize akıcılık kazandırmak istiyor ve olayları kendi tarzınıza göre yorumluyorsunuz.. Arkadaşlarınızın size önerecekleri fikirlerden yola çıkarak, kendinize daha çok zaman ayırmalısınız. Gerekli donananıma sahip olmanıza rağmen, atladığınız konular üzerinde tekrar düşünme fırsatı yaratmalı ve kendinize süre tanımalısınız.  Kendi doğrularınız önemli

BALIK

Enerjinizi olumlu kullanmalısınız

Aşırı alıngan ve hassas yapınız; size karşı yapılan küçücük hatalarda gereğinden fazla etkileniyor. İçsel çatışmalarınızın size zarar vermesini istemiyorsanız, duygusallığınızı denetim altına almalısınız. Yeni başlangıçlar yapmak için uygun bir dönem değil. Çevresel ilişkilerinizden beklediğiniz desteği görmek istiyorsunuz. İdeallerinizi gerçekleştirmek için, gerekli tüm donelere sahipsiniz. Olabilecek aksilikler sizi üzmemeli. Bu hafta sevdiklerinizin sorunları ile ilgilenmelisiniz.

 

 

Astroloji haritamızı biliyorsak yaşam bizim için sürpriz olmaz. “ASTROLOJİ BİR REHBERDİR”. Yaşanması gereken yaşanacaktır.. Sadece gezegen hareketlerini ve görevlerini takip edersek haritamızdaki etkilerine bakarak önlemimizi alırız. Fakat büyük transit gezegenlerin etkisini önlememiz mümkün değildir. Ölüm enerjisi, afet, deprem gibi. Karşımızdaki kişilerin karakterleri  hakkında düşünce sahibi olmamıza çok büyük etkendir.

Kehanetlere dair ip uçları verir.

Astroloji bir  yaşam kılavuzudur.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here