Heyecanlı günler sizi bekliyor


Bu hafta arkadaşlık ilişkilerinizde dengeli olmak zorundasınız. Aşk ve dostluk kavramlarını karıştırmamalısınız. Seçimlerinizi her zamankinden daha dikkatli davranmalısınız. Engellerin sizi etkilemesini de izin vermemelisiniz. Sürekli uçlarda dolaşmanız mümkün. Tercihleriniz hakkında sorunlarınız olacaktır. Sadakat konusunda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmelisiniz. Aşırı hareketli olacaksınız


KOÇ
Ruhunuz özgür
Bu hafta kolay öfkelenmeyen kolay biri gibi görünüyorsunuz. Mars ruhsal evinizde ve iç dinginliğinizi sağlama açısından bir fırsat olan bu günlerde, mistik konularla da ilgilenebilirsiniz. Karşınıza çıkan kişilerin kapasitelerini çok çabuk ölçebiliyorsunuz. Sosyal aktivitelerde bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izlemeniz nedeniyle, çelişkili bir izlenimci tavır içinde olabilirsiniz. Bu tür bir ruh durumu; şansın yanında problemleri de beraberinde getirebilir.


BOĞA
Finans önem kazanacak

Mars finans konusunda size destek veriyor. Bu hafta maddi talebiniz oldukça yüksek.. Yeni insanlar tanımak ve çevrenizde farklı kişiler olsun istiyorsunuz. Kalite sizin için çok önemli bir tanı haline geldi. Herkesi inceliyor ve size uygun kişileri çevrenizde görmek istiyorsunuz.. Kadronuzu yenilerken, yeni iş prensipleri geliştireceksiniz. Rakipleriniz sizi zorlayacak ve tartışma ortamları yaratacaklardır. Oto kontrolünüzü kaybetmemelisiniz. Daha çok çalışıp, daha çok kazanacaksınız.


İKİZLER
Aşk enerjiniz yüksek

Evlilik ve ortaklık evinizde ilerleyen, mars size müthiş bir kozmik aşk müjdesi veriyor. Evren hiç bu kadar aşktan ve sizden yana olmamıştı. Seçtiğiniz konularda ömür boyu sürecek başarıların altına imza atabilirsiniz. Sadece kendinize güveniyor, size katkıda bulunmak isteyenleri kibarca geri çeviriyorsunuz. İsteklerinizi başarma konusunda oldukça kararlısınız. Fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizle dikkat çekeceğiniz bir döneme girdiniz. Enerjiniz mükemmel..


YENGEÇ
Duygularınız güçleniyor

Kendi inisiyatif ve düşüncelerinizin ön planda olduğu bir dönem. Yaşam enerjinizin yüksek olması motivasyonunuzu arttırıyor. Bu yüzden, kişisel isteklerinizde doğru ve arzulu yaklaşımlar içinde olacaksınız.. Duygularınız güçleniyor ve yılın en olumlu günlerinden birini yaşıyorsunuz. Değişim içinde olmanız ve düşüncelerinizin şekil değiştirmesi sonucunda keşfettiğiniz duygular, ilginç konular üzerinde yoğunlaşmanıza neden olacaktır. Özgüveninizi testten geçiriyorsunuz


ASLAN
Girişimci yönünüz ön planda

Girişimci ruhunuzun uzun vadelere damgasını vuracağı başlangıçların temelini kuracaksınız. Partnerinizle gücünüzü birleştireceksiniz. . Dostluklar ve iş anlaşmaları ön planda olacak. Ayni fikirleri paylaştığınız kişilerle, ortak projeler içinde yapıcı çalışmalar sergileyeceksiniz. Etkileyici konuşmalarınızla bulunduğunuz gruplarda ikna edici özellikleriniz ön plana çıkacak. Bireyselliğiniz ikinci planda kalacak, daha çok sosyal çalışmalar içinde bulunacaksınız.


BAŞAK
Fırsatlar kapınız çalıyor

Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak, işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Amaçlarınızdan taviz vermeden hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleriniz yüzünden başarılı bir dönem geçireceksiniz. . Partnerinizden beklentilerinizin çıtası yüksek olabilir. Onun himayeci tarzı sizin için önemli bir güven potası oluştururken, partneriniz sayesinde değişik ve güçlü çevrelerin içinde bulunabilirsiniz. Beklediğiniz fırsatlar kapınızda.


TERAZİ
Sade ve uyumlusunuz

Bu hafta ilişkilerinizi uyumlu tutmak için gerekli tüm donelere sahip olacaksınız. Çevresel koşullar sizi desteklerken, bilinçaltınızda şekillendirdiğiniz konular ön plana çıkacak. Bilinçaltı değerlerinizin aktif olmasına rağmen, içinize kapanarak olayların yorumlarını içinizden yapacaksınız. Çevresel faktörler nedeniyle, yaşama karşı çekimser olabilirsiniz. Fakat bu dönemde yardım etme duygularınız çok yoğun. Yardım etme konusunda kurumsal yardım almanız mümkün.


AKREP
Kozmik güç sizi destekliyor

Çevrenizle ilgili büyük projelerinizi gerçekleştirmek için elinizde müthiş bir kozmik enerji var. Planlarınızı değiştirmek yerine, evrenin size sunacağı değişimden ne kadar yararlanacağınızı keşfedin ve fırsatları lehinize çevirmeye bakın. Çünkü büyük enerjilerin etkisi sizin isteklerinizin dışında gelişecektir. İş birliği içinde olduğunuz kişilere dikkat etmelisiniz. sizinle aynı fikirde olmayabilirler. . İş yaşantınızda kazandığınız başarılar sizi tatmin etmeyebilir.


YAY
İlle de coşkular

Güçlü gruplar içinde olma arzusu ile, arkadaşlarınızla bütünleşmeyi sağlayacak işler peşinde olacaksınız. Seçeceğiniz arkadaşlarınızın çalışma hayatınızda size fayda sağlayacak tarzda olmalarına dikkat ediyorsunuz.. Bu ortak organizasyon çalışmaları içinde olacağınız biri olabilir. Takıntılı ve platonik bir aşka da hazır olun. karşılıklı çekim dorukta olacak. İlişkinizde şimdiye kadar olmadığınız kadar çarpıcı duygular adını koymadığınız bir duygu karmaşası içinde bulabilirsiniz.


OĞLAK
Engelleri aşıyorsunuz

Birçok olumlu pozisyon sizi bekliyor. Karşılaşacağınız engellerle mücadele edecek güçtesiniz. Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için, çevrenizi sınamak isteyeceksiniz. Yenilikler ve arzularınız doğrultusunda hareket etmeyi amaçlarken, çevrenizdeki arkadaşlarınızla kuracağınız işbirlikleri de önem kazanacak. Fikir alışverişinde bulunacağınız topluluk ve arkadaş grupları içinde olacaksınız. Tüm bunları yaparken ailenizle daha çok vakit geçirmeye çalışmalısınız.


KOVA
Eğlenmek size yakışıyor

Yaratıcılığınız kullanacağınız alanlarda başarılı çalışmalar yapacak, çevrenizi yönetmek ve ayni zamanda onlarla bütünleşmek isteyeceksiniz. Eğlence hayatına daha fazla önem verdiğiniz dönemlerden biri.. Fikirlerinizdeki açıklık ve berraklık bazılarının kafalarında yanlış düşünceler yaratabilir. Kariyerinizi ilgilendiren, arkadaşlarınızla mesleki çalışmalarınızı pekiştirecek çalışmalar peşindesiniz. Sosyal kişiliğinizi sağlamlaştıran ve çevresel faktörlerden alacak işler içinde olacaksınız.


BALIK
Çekici ve karizmatiksiniz

Entelektüel konularda daha belirgin çalışmalar içine gireceksiniz. Bu hafta meraklı yönleriniz atağa kalkıyor. Popüler konularda istediğiniz performansı yakalayacaksınız. Bu dönem ön planda olma isteğinizi körükleyen çalışmalar içinde olacak, karizmatik ve çekici davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Toplumda göze çarpacak çalışmalar yapmak istiyorsunuz. Ortak çalışmalar içinde olacağınız bir arkadaşınızla ileriye dönük evlilik planları yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here