Akıl mı? Mantık mı?
Çevremizde hoş ve çekici kişiler ilgimizi çekecek. Yeni tanışacağımız insanlara karşı olumlu yaklaşacağız. Çevre ilişkilerimiz güçleniyor. İş potansiyelimizin yükselmesi ile birlikte kabımıza sığamayacağız.. Dikkat çekici bir dönemdeyiz.. Alış veriş duygularımızdaki artış nedeniyle, gereksiz şeyler satın alabileceğimiz bir haftaya yaşıyoruz.. Dikkatli olmalı ve harcamalarımızı denetlemeliyiz.. Sosyal hayatımızın daha hareketli olduğu bu hafta, eve kapanmak istemeyeceğiz. Ayni anda, birkaç işle birden ilgilenebiliriz.
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
Koç
Gücünüzün farkındasınız

Güneş burcunuzda ilerlemeye devam ederken, düşündüklerinize daha çabuk ulaşma çabası içinde, eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek, gelişen şartlara göre rotanızı ayarlamaya çalışacaksınız. Uzun zaman beklediğiniz fırsatlar geliyor.. Maddi ve ilişkiler konusunda kaçırdığınız konular yeniden karşınıza çıkacak. Ailenizi ihmal etmek istememenize rağmen, işinizle ilgili şartlar zamanınızın çoğunu bu konuda harcamanıza neden oluyor. Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. Bu dönemde karşı cins üzerinde çekiciliğinizi kullanacaksınız..


………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Boğa
Sürpriz aşklara dikkat

Sürpriz aşklara hazır olun. Uranüs içinizdeki heyecanları körüklerken; Çevrenize yansıttığınız ışığın daha da parlamasını sağlıyor. Aklınıza gelen düşünceler istemeden ağzınızdan dökülebilir. Güzel başlayan duygular daha sonra istenmeyen durumlara neden olabilir. Özgüveninizin yüksek oluşundan dolayı bir takın engelleri kolayca aşmanız bazı konularda şımarmanıza neden olsa da; karşınızdaki kişiler bunun çocukça bir nazlanma olabileceğini düşünerek size karşı olumsuz olamıyorlar. Çevrenizin size onay vermesini beklemeden atılım yapıyorsunuz. Satürn’ün bulunduğu konum kariyer evinizle ilgili ilişkilerinizi olumlu hale getiriyor.


…………………………………………………………………………………………………….
İkizler
Enerjiniz çok yüksek

Bu hafta arkadaş gruplarınızı değiştirecek ve yeni bir çevreye gireceksiniz. Belki de, uzun süredir bir türlü kopamadığınız bir arkadaşınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Katılacağınız dost toplantılarında farklı bir karizma içinde karşı cinsin, ilgisini kolayca çekeceksiniz. Yakın çevreniz bu konuda sizden çok şey bekliyorlar.. Duygularınız farklı işlerden yana olsa bile, içinde bulunduğunuz durum oldukça önemli. Enerjinizin çok yüksek olacağı bir hafta.. Ön planda olacağınız grup aktivitelerinde dikkat çekeceksiniz.. Kendinize güveniyor ve çevrenizde iyi etkiler bırakıyorsunuz. Bu arada araştırıcılık yönünüzü her an tetikte tutun.


………………………………………………………………………………………………….

Yengeç
Yolculuklar gündemde

Farklı duygular peşindesiniz. Eğlenmeyi ve sürprizleri seviyorsunuz. Hoş saatler geçirebileceğiniz seyahatler söz konusu… Geçmişte kalan ve hala anılarınızın bir köşesinde ara sıra canlanan unutamadığınız sevginiz tekrar gündeme gelebilir. Her ne kadar sizi hala heyecanlandırsa da bu tür bir ilişkide hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Eğlenceli bir ortamda başlayan arkadaşlık konusunda fazla abartılı olmayın. Çünkü, duygusal olarak etkilenebilirsiniz. Daha sonra üzülmemeniz için uzun bir zaman sürecine ihtiyacınız var. Fikirlerinizden hoşlanmayan ve yaptıklarınıza karşı ön yargılı olan kişilerden kesinlikle uzak kalın.


……………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Aslan
Yaşam kaliteniz yükseliyor

Başlattığınız tüm çalışmaları inatla sürdürecek ve sonuca gideceksiniz. Parasal kazançlarınız sezgilerinizle birlikte ilerleyecek. Bulunduğunuz şartları değerlendirme konusunda akılcı davranışlar içinde olacaksınız.. Kafanızı dinlemek istediğiniz için işinize hiç kimse karışsın istemiyorsunuz. Yaşam kalitenizi bozacak hareketlerden uzak kalmalısınız.. Kendinize güvenmeniz sayesinde çok işler başaracaksınız. Koşullarınızı doğru değerlendirmelisiniz. İş bağlama konusunda oldukça başarılı bir performans sergileyeceksiniz. Kısa vade çözümlerle durumu yatıştırmalısınız. Kendinizi hırslı hissetmeniz, küçük hatalar neden olabilir..


………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
Başak
İş hayatınız güçleniyor

Neptün karşıt evinizde ilerliyor. Başlatacağınız ilişiklerin sağlıklı olmayacağınız hatırlatırız. Ayni işle uğraştığınız karşı cinsten birinin ilgisini çekeceksiniz. Günlük yaşam temponuzu etkilemeden duygusal konularınızı yürütmeniz sizin için zor olabilir dikkatli olmalısınız. İsteklerinizdeki artış, motivasyon gücünüzü etkilerken, duygusal ilişkilerinizde istenmeyen karışıklığa neden olabilir. Çalıştığınız iş yerinde yönetici pozisyonunda çalışıyorsanız; şirketinize maddi kazanç sağlayacak bir çok anlaşmalara imza atacaksınız. Eğer çalıştığınız iş yerinde memnun olmadığınız durumlar söz konusu ise; değişik iş tekliflerinizi değerlendirebilirsiniz.


…………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
Terazi
İletişim yönünüz hızlanıyor

İkili ilişkilerinizde karşılıklı iletişim ve kendinizi anlatabilme önem kazanıyor.. Pratik davranışlarınızla birçok kişinin önüne geçebilirsiniz. Bu nedenle de kişisel ilişkilerinizde rekabet ortamı yaratacaksınız. Aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda sizi fark etmelerini beklemeden öne atılacaksınız. Sosyal hayatınız ve özel yetenekleriniz ön plana çıkarken, iş disipliniz mükemmel bir şekilde kendini gösterecek.. Sağlamlık ve içsel denetim çok önemli. Disiplinli çalışmanızı körükleyecek kişilerden destek alacaksınız. .. Azimli ve hırslı yapınız sizi agresif yapabilir.


……………………………………………………………………………………………………………………………………………
Akrep
Yoğun duygular içindesiniz

Yoğun duygular içindesiniz. Her şey istediğiniz gibi ilerlesin istiyorsunuz Kişisel evinizde ilerleyen Aşk ve sosyal evinizde ilerleyen Neptün ve Jüpiter sizi son derece güçlü ve kendinden emin duygular veriyor. İletişim evinizde bulunan gezegeniniz Plüton duygularınızı ağırlaştırıyor.. Disiplini ve kurallara göre hareket ederseniz duygusal kayıplar yaşamazsınız. Olağan üstü durumlarda çok çabuk düşünebiliyorsunuz.. Sakin ve soğukkanlı davranırsanız sonuç hep sizin lehinize oluşur. İş ilişkilerinde derinlik aradığınız için herkese kolay güvenmiyorsunuz.. Siz sıradan işleri sevmiyorsunuz Duygusal tatmin sağlayacağınız işler peşindesiniz.


………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Yay
Sosyal yönünüz artıyor

Grup arkadaşlıklarda ve sosyal ortamlarda aniden karşınıza çıkabilecek cazip kişileri görmezlikten gelmemelisiniz. Merkür ; Çalışma ve sağlık evinizde ilerliyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle mükemmel bir iletişim içinde olacaksınız. Söz aldığınız kişilerin iyi niyetine güvenebilirsiniz. Gizli anlaşmaların size sağlam dönüşler getireceğini bilmelisiniz. Sadakat ve samimiyet sizin için çok önemli olacak. Aşık olduğunuz kişiler aynı zamanda, maddi konularda güçlü kişiler olacaktır. Sağlam şartlar üzerinde olmayan ilişkilerden kaçıyorsunuz doğal olarak. Her şeyiniz düzenli ve planlı gelişmesini istemeniz bazıları tarafından yanlış anlaşılabilir.


………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Oğlak
Aşk hayatınız renkleniyor

Merkür aşk ve sosyal evinizde ilerliyor. Aynı anda birkaç kişinin ilgisi üzerinizde olacak. Bazılarının mantıklı ve sağ duyulu olması nedeniyle ilginizin onların üzerinde olmasına neden olabilir. Cazip ve kalabalık bir hayranlık çemberi içinde kalabilirsiniz. Birçoğunuz, ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kuracak. Mesleki aşkların da, gündemde olacağı bir dönem. İş arkadaşlıkların kısa süre içinde aşka dönüşebileceğini aklınızda çıkarmamalısınız. Yaşadığınız yoğun duyguların adını koymakta zorlanabilirsiniz. Hızla gelişen konular karşısında kafanız alt üst olabilir. Sağlamcı yönleriniz ortaya çıkıyor.


…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Kova
Kafanız karışık

Aklınız ve hisleriniz arasında karmaşa yaşıyorsunuz. Bir tarafta yüksek hayalleriniz ve takıntılı aşk duygularınız diğer yanda yeni arayışlar içindesiniz. Bu kadar yükü ne derece kaldırabilirsiniz sizde bilmiyorsunuz. Anılardan bir türlü kopamıyorsunuz. Kendi isteklerinde çok fazla ısrarcı olmaları huzursuzluğu büyütebilir. Eleştirici yönleriniz yüzünden duygusal hayatınız sizi yoruyor. Birlikte iş yaptığınız kişilerin ödeme konusunda size jest yapmaları mümkün. İletişim konusunda güçlü bir yeteneğiniz var, karşınızdaki kişiyi kolaylıkla etkiniz altına alıyorsunuz. Uzun zamandır beklediğiniz değişimleri tereddüt etmeden uygulayabilirsiniz.


…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Balık
Sanat ve duygusallık ön planda

Jüpiter ve Neptün birlikte hareket ediyorlar. Yönetici gezegeniniz sizi olumlu desteklerken bilinçaltınızda değişim rüzgarları estiriyor. Aklınız ve kalbiniz daima çelişki halinde. Olmayacak olayları, olur hale getirmek için evrenin size sunacağı hediyeleri kabul etmelisiniz. Manevi duygularla hareket ettiğiniz zaman; karşınızdaki kişiyi tanımakta zorlanırsınız. İyi niyet elçisi olmak gibi bir takıntınız var. Bazı olumlu sunumları görmek istemeyebilirsiniz. İçinizdeki kıvılcımları görün lütfen. Çok çalışıyor ve emeğinizin karşılığını bekliyorsunuz Ortaklıklar ve iş ilişkilerinizi denetleyen Neptün hayallerinizi olumlu destek veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here