KOÇ: İşlerinizde daha temkinli ve ayrıntıcı davranacağınız bir gün. Atılımlarınızı yapmadan önce düşünmeli, olayların sonucunda olabilecek aksilikleri düşünmelisiniz. Karşılaşacağınız zorlukları yenmelisiniz.

BOĞA: Duygularınızdan emin olmadan konuşmuyorsunuz. İçinde bulunacağınız şartları ciddi şekilde değerlendireceksiniz. Kendinizi ifade ederken emin adımlarla ilerlemeli sitemlere aldırmamalısınız.

İKİZLER: Aşk gezegeni Venüs burcunuzda ilerlerken çekiciliğiniz artıyor. Politik yönleriniz sizi cazip kılacak. Ay’ın bulunduğu konum, sevdiğiniz kişi ile ilişkilerinize daha gerçekçi ve mantıklı bakmanızı sağlıyor.

YENGEÇ: Duygusal yönlerinizi öne çıkarmaktan çekindiğiniz için düşlerinizi saklama gereği duyabilirsiniz. Pratik düşünmenize rağmen fikirlerinizi paylaşmak konusunda çekimsersiniz. Planlarınızı önemsemek zorundasınız.

ASLAN: Aşk ve iş ilişkisini birbirine karıştırmak istemiyorsunuz. Bulunacağınız ortamlarda emin olmadığınız konularda konuşmak istemiyorsunuz. Gizemli davranışlarınız küçük ayrıntıları bile önemli hale getirebilir.

BAŞAK: Duygu karışıklığına neden olabilecek olayları mıknatıs gibi çekiyor, aşkta kargaşayı seviyorsunuz. Duygularınızı gizlemeyi tercih ederek karşı tarafın ilgisini daha fazla üzerinizde hissedecek ve etkileneceksiniz.

TERAZİ: Kazançlarınızı sorgulamak yerine enerjinizi yükseltecek yeni çalışma alanlarını keşfetmelisiniz. Başarı için seçimleriniz konusunda ayrıntıcı davranmalı ve her zamanki seçiciliğinizi ön plana çıkarmalısınız.

AKREP: Arkadaşlarınızla yapacağınız ortak çalışmalarda sistemli davranışlarınızın size sağlayacağı avantajlardan kazançlı çıkacaksınız. Karşı taraftan beklediğiniz güven duygusunu ispat etmesini bekleyeceksiniz.

YAY: İlişkilerde güvenin önemli olduğunu biliyor ve birlikte olduğunuz kişiden belli bir teminat bekliyorsunuz. Çevrenizin davranışları konusunda haklı çıkmak istiyorsanız verdiğiniz sözleri yerine getirmelisiniz.

OĞLAK: Yakın çevrenizle birlikte yapacağınız konuşmalar gündeme gelecek. Bugün, hayallerinizi arkadaşlarınızla paylaşmak isteyebilirsiniz. Fakat eleştirilere karşı açık değilsiniz. Felsefi sohbetlerden hoşlanıyorsunuz.

KOVA: Beklediğiniz paranın gecikmesiyle size sunulan şartlardaki değişimden canınız sıkılabilir. Bugün, her şeyden kuşku duyuyor ve olaylara temkinli yaklaşıyorsunuz. Eleştirel konuşmalardan uzak kalmalısınız.

BALIK: Yapmanız gereken birçok iş sizi bekliyor ve sorumluluğunuz arttıkça kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Bugün Ay, finans evinizde ilerliyor ve maddi konularda sizi dikkatli, ayrıntıcı ve kuralcı yapıyor. Disiplinlisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here