Sırlarınız ortaya çıkıyor

Eski bir sırrınız ortaya çıkabilir. Bilmediğiniz konuları araştıracak ve gerekli tüm enerjinizi kullanacaksınız. Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz.. Evrenin engeli söz konusu ve bazı durumları gözden geçirmeniz için size fırsat verecek. . Hızlı sonuçların daha sonra sorun yarattığını düşünürsek; göz ardı ettiğiniz küçük ayrıntılar üzerinde durmalısınız. Yaşamınızı yeniden gözden geçireceksiniz.

KOÇ

Başarılarınız gündemde

Konuşmalarınız sevimli ve herkesi büyüleyerek kendinize bağlıyorsunuz. Mesleki konumlarınız ve iş başarılarınız gündeme gelecek, kişisel ilişkilerinizden kopmayacaksınız fakat çok fazla yoğunluk yaşamayacaksınız. Karşılaşacağınız engellerle mücadele edecek güçtesiniz. Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için; çevrenizi sınamak isteyecek, kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz. Başlayacağınız yeni yaşam sürecinde  kendi şartlarınızı  kullanacaksınız.

BOĞA

Kendinize güveniyorsunuz

Özgüveniniz oldukça yüksek. Sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz. Bu dönem aklınız çok karışabilir. Sosyal ve aşk ilişkilerinizle yeni durumlarla karşılaşacaksınız. Bitmesi gereken durumlar gündeme gelecektir. Bir türlü kopamadığınız ve süregelen ilişkiniz hakkında kesin kararı vereceksiniz. Bu dönem dinlenmeye ve projelerinizin planlarını yapmaya ihtiyacınız var Her şeye rağmen iyiniyetlisiniz.

İKİZLER

İlişkileriniz yön değiştiriyor

Ay tutulması iletişim evinizde gerçekleşiyor. Gücünüzün farkındasınız. Sizden yaşça büyük birinin varlığı size destek verecek. Bu tür etkileşimlerin sizin için olumsuz bir yönü de olabilir. O da; etkilendiğiniz çevre veya kişinin fikirleri doğrultusunda asıl yapmanız gereken uğraşılardan koparak, başka konulara kaymanız olabilir. Cesur ve aktif ve risk almaya kendinizi hazırsınız.. Maddi korkularınızı bir kenara atacaksınız. Bu hafta  akıllıca adımlar atmalı ve hata yapmamalısınız.

YENGEÇ

Korkularınızı yeniyorsunuz

İş bağlama konusunda oldukça başarılı bir performans sergileyeceksiniz. Toplumsal olaylarda hayallerinizi ifade ederken, korkularınız yenmelisiniz Pratik bir şekilde ele alacağınız konuları sonuçlandıracaksınız. Sizi eleştirebileceklerini sakın düşünmeyin. Siz oldukça zeki ve sezgisel davranıyorsunuz. Empati yeteneğiniz doğru kullanacaksınız.. Çevrenizdeki kişilerin sorunlarını sizin de başınızı ağrıtabilir. Yine bu dönemde, her türlü riskten ve spekülasyondan uzak kalmalısınız.

ASLAN

Olumlu ilerliyorsunuz

Başarınızın oldukça yüksek olacağını müjdeleyebiliriz. Başarma içgüdünüz başarıyı da  doğal olarak beraberinde getirecektir.. Bu hafta  arkadaşlık ilişkileriniz ve dostluklarınız ön planda olacaktır. Ayrıca entelektüel konular ilginizi çekecek ve bol seyahatli günlere kendinizi hazırlamalısınız. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sevdiğiniz işi yaptığınız zaman daha başarılı olduğunuzu görecek,  olumlu çalışmalar sergileyeceksiniz.

BAŞAK

Tenkit edilmek istemiyorsunuz

Uzun süredir görüştüğünüz dostlarınızla bazı duygusal çekişmeler sonucunda ilişkilerinizi bitirebilirsiniz. Sevdiğiniz bir dostunuzla ayrı ortamlara düşebilir, çevrenizde kariyerinizle ilgili etkin kişilerle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.  Dostluklarınızda sansasyonel olaylara karşı temkinli olmalısınız. . Bazı özel durumlarınız gözden geçirmelisiniz. Tenkit edilmekten nefret ettiğiniz bir gerçek, Üstelik ailenizden gelecek olan bu eleştiriler canınızın  sıkılmasına neden olacaktır.

TERAZİ

Bireysel ve özgünsünüz

Bu dönemde daha bireysel ve özgün olacaksınız. İsteklerinizdeki artış, duygularınız ve kendi doğrularınız paralelinde önem kazanacak. Çabalarınız ve amaçlarınızda takıntılarınız, kişisel isteklerinizle örtüşecek. Daha sonra madde evinize geçerek çalışma sisteminize enerji yükleyecek. Daha çok çalışmak zorunda kalacaksınız. Aile ortamını etkileyecek özel durumlar söz konusu olabilir. İş hedeflerinizi büyük bir hırsla takip edeceksiniz. Güç ve aşk unsurunu birlikte yaşamak isteyeceksiniz.

AKREP

Projeleriniz önemli

 Doğru projeler ve yatırımlar için kolları sıvayın bakalım. Öğrenme kabiliyetinizdeki artışlar, önemli kararlar almanıza neden olacaktır. Bilginizi çevrenizle paylaşırken, kendinizi ispat etmek isteyeceksiniz. Dostlarınızla aranızda duygusal bağlarınız güçlenecek,  iş arkadaşlarınızla hissi konularınız gündeme gelecek. Bazılarının birliktelikleri ilginç bir hal alacak, Entelektüel aktivitelere ve sanatsal gösterilere ilgi göstereceksiniz. Söz vermeden önce düşünmelisiniz.

YAY

Engelleri aşıyorsunuz

Amaçlarınızdan taviz vermeden hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleriniz yüzünden başarılı bir dönem geçireceksiniz.. Hayata enerjik bakacaksın. Ay tutulması sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Gücünün farkındasınız. Engelleri sınav vererek atlatacaksınız. Kararlı ve temkinli hareket etmenize rağmen, aile yakınlarınızın düşüncelerinin de hayatınızda yeri olacaktır. Akıllı paylaşımlar söz konusu. . Aşk ve iş hayatınıza özen gösterin. Kendinizle ilgili acele kararlar vermeyin

 

 

OĞLAK

Risklere dikkat

Bilinçaltı sezgilerinizin  yüksek oluşu, hafta içinde bile bulunduğunuz ortamlardan kopmanıza neden olabiliyor. Çevrenize ters düşmekten hoşlanmıyorsunuz. Dostluk duygularınızın yoğun ve derin. Bugün güçlü işbirlikleri içinde olacak ve uzun süredir görüşmek istediğiniz kişilere ulaşabileceksiniz.. Dostlarınıza jest yapacağınız bir hafta.  Bazı gizli konuların açığa çıkması çözüm yollarını da beraberinde getirecek.  Riskler konusunda temkinli davranmalı ve öfkenizi kontrol etmelisiniz.

 

KOVA

Cesur ve güçlüsünüz

Çevresel koşulları belirleyen  evinizde Ay tutulması gerçekleşiyor.. Enerjiniz, çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor. Kişiliğinizin disiplin tarafını zorlayarak, rahat ortamları tercih edeceksiniz. Çevresel koşullar önem kazanacak. Daha atak ve cesur davranışlar içinde bulunurken, girdiğiniz topluluklarda gözlerin üzerinize çevrilmesine neden olacaksınız. Sözleriniz kırıcı ve baskıcı olabilir fakat, siz taviz vermeyen tavırlarınızla kendinizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz

 

 BALIK

Enerjiniz muhteşem

Hızlı hareket ederken, yerinde duramayan bir imaj sergileyeceksiniz. Ani olaylar karşısında tepkilerinizin olumlu olması yanlış ilişkileri de başlatabilir. Enerjinizin akıcı olması detayları ve küçük ayrıntıları da gözden kaçırmanıza neden olabilir.  Kariyer evinizde Ay tutulması gerçekleşiyor..  İletişim ve hedefleriniz konusunda oldukça başarılı bir döneme gireceksiniz. Uzun süredir planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Gücünün farkındasınız.

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here